vlaole
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vlaole

vlaole za prijatelje
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» Jasikovo........
Australske turisticke informacije EmptyPet Feb 20, 2009 1:07 pm od Korleone

» Cao Vlaole
Australske turisticke informacije EmptyPet Jan 23, 2009 10:37 pm od Dajko

» kakva idiotska drzava???
Australske turisticke informacije EmptyPon Dec 22, 2008 3:45 am od Bla-Bla Bla

» godisnjca mature
Australske turisticke informacije EmptySre Dec 03, 2008 10:57 pm od sreckomlad

» Zivotne Mudrosti
Australske turisticke informacije EmptyPon Nov 24, 2008 1:10 am od gashavla

» Pusten je u rad Chat
Australske turisticke informacije EmptyPet Okt 31, 2008 9:23 pm od gashavla

» Deco pohvala od dede
Australske turisticke informacije EmptyNed Okt 19, 2008 6:05 pm od stolebor

» Zene nastale prije muskaraca! Dali je moguce!
Australske turisticke informacije EmptyNed Okt 19, 2008 4:23 am od stolebor

» Bozija Vera
Australske turisticke informacije EmptySub Okt 18, 2008 2:01 am od Bla-Bla Bla

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Naj bolji poslanici
Korleone (46)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
Dajko (33)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
perica (27)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
sreckomlad (23)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
ivica (22)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
gashavla (11)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
stolebor (10)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
Bla-Bla Bla (9)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
jelena (7)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 
Koala (7)
Australske turisticke informacije Vote_lcapAustralske turisticke informacije Voting_barAustralske turisticke informacije Vote_rcap 

 

 Australske turisticke informacije

Ići dole 
AutorPoruka
Koala
Staff
Staff



Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.08.2008

Australske turisticke informacije Empty
PočaljiNaslov: Australske turisticke informacije   Australske turisticke informacije EmptyPon Avg 25, 2008 10:39 am

Australske turisticke informacije

Na web stranici Turističke organizacije Australije pristižu svakakva pitanja. Na kraju je veselim Australijancima dojadilo da ih svaka šuša maltretira, i evo kakvi su rezultati:

Pitanje iz Velike Britanije:
Duva li ikada vetar u Australiji? Nikada nisam na televiziji video da tamo pada kisa, pa me zanima kako biljke uopste uspevaju...
Odgovor:
Mi sve biljke uvozimo potpuno izrasle i onda sedimo i gledamo ih kako umiru.

Pitanje iz SAD-a:
Hoću li moći videti kengure na ulici?
Odgovor:
Zavisi od toga koliko ste popili.

Pitanje iz Svedske:
Želim pesice preci razdaljinu od Perta do Sidneja. Mogu li pri tom pratiti zeleznicku prugu?
Odgovor:
Svakako, to je samo 3000 milja, ponesite samo malo vise vode...

Pitanje iz Svedske:
Je li u Australiji sigurno trcati po grmlju?
Odgovor:
Znaci, tačno je ono što se prica o vama Svedjanima...

Pitanje iz Velike Britanije:
Ima li u Australiji bankomata? Mozete li mi poslati popis svih bankomata, ako ih ima, u Brisbejnu, Kernsu, Taunsvilu i Hervej Beju?
Odgovor: Od čega je vas zadnji rob umro?

Pitanje iz SAD-a:
Mozete li mi dati neke informacije o trkama nilskih konja u Australiji?
Odgovor:
A-fri-ka je veliki trouglasti kontinent juzno od Evrope. Au-stra-li-ja je ono veliko ostrvo usred Pacifika na kojem nema... ma, nije bitno. Svakako, trke nilskih konja održavaju se svakog utorka uvece u Kings Krosu. Nudistima ulaz besplatan, dodjite goli.

Pitanje iz SAD-a:
U kom smeru je sever u Australiji?
Odgovor:
Okrenite se prema jugu i onda skrenite za 90 stepeni. Kontaktirajte nas kad stignete ovamo i poslat ćemo vam ostatak upustva.

Pitanje iz Velike Britanije:
Smijem li unijeti escajg u Australiju?
Odgovor:
Zašto? Jedite prstima, kao i mi.

Pitanje iz SAD-a:
Mozete li mi poslati raspored koncerata Beckih decaka?
Odgovor:
Au-stri-ja je ona simpaticna državica koja se granici sa Nemackom, koja je... ma, nije bitno. Svakako, hor Beckih djecaka peva svakog utorka uvece u Kings Krosu, odmah posle trka nilskih konja. Dodjite goli, za nudiste je besplatno.

Pitanje iz Francuske:
Imate li vi u Australiji parfema?
Odgovor:
Ne, mI ne smrdimo.

Pitanje iz Amerike:
Razvio sam novi proizvod, izvor mladosti. Mozete li mi reci gde bih ga u Australiji mogao dobro prodati?
Odgovor:
Svuda gde su se Amerikanci okupili u vecem broju.

Pitanje iz Velike Britanije:
Mogu li u Australiji nositi cipele s visokom petom?
Odgovor:
Vi ste britanski politicar, zar ne?

Pitanje iz Italije:
Mozete li mi reci na kojim mestima u Tasmaniji ima mnogo manje žena nego muskaraca?
Odgovor:
Da, u gay-klubovima.

Pitanje iz Francuske:
Slavite li vi u Australiji Bozic?
Odgovor:
Samo na Bozic.

Pitanje iz Njemacke:
Ima li u Australiji samoposluzivanja i može li se mleko kupiti tokom cele godine?
Odgovor:
Ne, mi smo miroljubiva civilizacija veganskih lovaca i sakupljaca. Mleko je protivzakonito.

Pitanje iz SAD-a:
Molim Vas da mi posaljete popis svih lekara u Australiji koji raspolazu serumom protiv ujeda zvecarki.
Odgovor:
Zvecarke žive u A-me-ri-ci odakle Vi dolazite. Sve australijske zmije su neotrovne, potpuno bezopasne i lako ih je pripitomiti.

Pitanje iz SAD-a:
Imam pitanje o jednoj poznatoj zivotinji iz Australije, ali sam zaboravio kako se zove. To je neka vrsta medveda koja živi na drvecu.
Odgovor:
Zovu se skocimedvedi. Tako ih zovu jer skacu s grana i pojedu mozak onom ko prođe ispod njih. Mozete ih odbiti od sebe tako što ćete se politi ljudskom mokracom prije nego sto krenete u setnju.

Pitanje iz SAD-a:
Bio sam u Australiji 1969. na odsustvu iz vojske i hteo bih stupiti u kontakt sa curom sa kojom sam se vidjao dok sam bio u Kings Krosu. Mozete li mi pomoći?
Odgovor:
Da, ali još uvek ćete je morati placati po satu.

Pitanje iz SAD-a:
Hoću li moći razgovarati na engleskom u vecini mesta koja planiram da posetim?
Odgovor:
Da, ali ga prvo morate nauciti.
Nazad na vrh Ići dole
 
Australske turisticke informacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vlaole :: Vaša 1° kategorija :: Vaš 1° forum-
Skoči na: